Reference

Účelem psychoterapie je dosažení úlevy, změny a ...doplňte sami 

Před Vánoci mi přišel tento krátký, o to cennější email od ženy, která využila pouhá dvě sezení k řešení své aktuální zátěžové situace. Spolupráci vzájemně ukončily a uzavřely s možností mě v budoucnu kdykoliv kontaktovat. Po několika měsících se mi ozvala s přáním do nového roku a poděkováním:

  • "Dobrý den, moc Vás zdravím. Chtěla jsem Vám jen říct, že jsem na Vás nezanevřela , ale kupodivu mi stačily jen ty dvě sezení , alespoň prozatím ️. Děkuji a přeji Vám krásné svátky a v novém roce mnoho osobních i pracovních úspěchů. Přeji krásný den, K."   

Předchozí reference:

  • "Kontaktovala jsem Vás ve chvíli, kdy má krize vrcholila a sezení s Vámi mi moc pomohlo ke správnému nasměrování. V mezičase se mi podařilo najít ten správný klid, pohodu a rovnováhu a mam pocit, ze pravidelná terapie odvrátila "horší časy". Chtěla bych Vám moc poděkovat za příjemná sezení a vstřícný přístup." LM

Skupinová setkání:

  • "Skupina mi dodala jedinečnou podporu v zatíženém období na mateřské. Kamarádky mívají pochopeni, ale s odborným přístupem (ač jsem se cítila stejné pohodlné jako při klábosení) se z těch postesků stal léčivy proces a prostor pro kroky ke změnám. Na setkání jsem se vždy těšila, byl to můj osobní hodnotné strávený čas s ostatními, co jsou ve stejné situaci a každá po svém. Bylo skvělé dovolit si byt sama sebou vedle vyčerpávajícího maminkou all inclusive. Přesně to jsem potřebovala." K.

    "Na pravidelná páteční setkání jsem se opravdu těšila. Oceňovala jsem otevřenost ostatních maminek, které byly nejspíš na podobné cestě a měly odvahu sdílet, co je trápí. Čím více jsme byly upřímné, tím to pro mě bylo zajímavější, protože každé téma se mě nějakým způsobem dotýkalo nebo jsem ho v určitě fázi vztahu nebo života řešila, a tak jsem si prostřednictví skupiny řešila své starosti nebo naopak mohla nabídnout tipy, které pomohly podobnou situaci řešit u mě. Postupně jsem si srovnávala myšlenky, nacházela v holkách oporu a pomáhalo mi to cítit se spokojenější a lehčí." O.

    "Jsem maminka 2 dětí, ráda hledám řešení v počátku vznikajících problémů i v mateřství. Děkuji Radce za báječný nápad a realizaci skupiny: Matky sobě. Děkuji za koučování, podněty, směrování a povzbuzení. Jsem ráda, že mohu sdílet své "bolístky" - vztek dítěte, neshody s partnerem týkající se například rozdílných pohledů na výchovu našich dětí s maminkami, které prožívají podobné pocity. Naše pravidelné páteční setkávání je velkým přínosem pro mou mateřskou roli." M